campionat
|
LDR | 00073nx j2200049 | |
---|---|---|
001 | 81056 | |
250 | $a campionat | |
901 | $a a $b a |
Lucrări:
7 lucrari in 79 publicatii in 1 limbi
Bârladul: 26 de sportivi, 30 de medalii!
de:
Şuşnea, Adriana-Cristina
(Text tipărit)
Patru bârlădeni medaliaţi cu aur la Cupa României de Semi Kempo
de:
Mironică, Cezara
(Text tipărit)
Etapă zonală de ju jutsu
de:
Lapa, Cristi
(Text tipărit)
CS "Varan" - Fabrica de campioni
de:
(Text tipărit)
Modificări la minifotbal
de:
Lapa, Cristi
(Text tipărit)
Lauri pentru „Alone Tiger” : [despre participarea la Campionatul Național de ju-jutsu a șase sportivi de la CS „Alone Tiger Vaslui” și a altor patru de la CS „Alone Tiger” Bârlad]
de:
Lapa, Cristi
(Text tipărit)
Hușul a fost fruncea : Trei sportivi de la CS „Realitatea” Huși vor reprezenta județul la turneul final al Campionatului Național de șah
de:
Lapa, Cristi
(Text tipărit)
FC Gârceni, trei transferuri pentru un nou titlu
de:
Chiriac, Marcel
(Text tipărit)
Sportivii de la "Liga de Est" pleacă la campionatul naţional de Taekwon-do
de:
(Text tipărit)
Winter Cup, în faza grupelor principale
de:
Lapa, Cristi
(Text tipărit)
Subiecte
Pintilie, Viorica
Chirilă, Gabriel
Dâmboviţa, Judeţul
Concursuri, competiţii
2005
Chiochiu, Ionuț
Medalii
Scutelnicu, Mircea
Rugby
Judo
Harnagea, Ioan
Europa
Hondru, Mihai
Roznov, Constantin
Iacob, Constantin
Minifotbal
Jujitsu
Crețu, Doina
Petrea, Constantin
Handbal
Galaţi
Bogos, Diana
Ungaria
Cluj-Napoca
Mocanu, Iasmina
Tawekwondo
Petrea, Mihaela
Campioni sportivi
Macedonia
Aruncarea ciocanului
Gugleş, Liviu
Sporturi de luptă şi de apărare
Arte marţiale
Statele Unite ale Americii
Sport
Automodele
Bogos, Elena
Femei (categorii de persoane)
Bolgar, Lucian
Gheorghiţă, Bogdan
Călimăneşti
Sibiu
Botez, Costinel
Şah
Iordache, Ana Maria
Slovacia
Bucureşti
Olaru, Constantin (Vaslui)
Oradea
Gârceni
Piatra Neamţ
Constanţa
Mihăilă, Ion
Vaslui-Sport. Educaţie fizică
Inginerie tehnologică
Rotaru, Alexandru
Oneşti
campionat
Leonte, Mădălina
Păun, Ciprian
Axinte, Alioşa
Juniori
Vasiliu, Sonia
Competiţii. Meciuri
Karate
Portugalia
Polonia
Ostase, Lorena
Popa, Ciprian
Ifteni, Maria Magdalena
Sport de performanţă
Ionicescu, Marius
Tătaru, Sorin
Manta, Gabriel
Gimnastică
Moșneagu, Daniel
Baran, Oana
Lavric, Mirela
Taekwondo
Atletism
Elveţia
Fotbal